Riedėk Arba Mirk

by Tureto Sindromas

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
    Purchasable with gift card

      name your price

     

1.
Mylėti, ieškoti, gėles dovanoti, Gauti diplomą, tolyn išvažiuoti, Skaityti knygas, apie jas diskutuoti, Vytis, laimėti, nepasiduoti. Visa tai menas atrodyt tikru. Tai – menas atrodyt tikru. Tai – menas atrodyt tikru. Atrodyt tikruuuuuu! Iš esmės, nėra jokios prasmės, Evoliucijos tiesės viena koordinatė. Visa tai menas atrodyt tikru! Verslą įkurti, pinigus kalti, Interviu žurnalams dalinti. Grupę suburti, manifestus rėkti, Iš visų jėgų pasaulį keisti. Visa tai menas atrodyt tikru. Tai – menas atrodyt tikru. Tai – menas atrodyt tikru. Atrodyt tikruuuuuu! Iš esmės, nėra jokios prasmės, Evoliucijos tiesės viena koordinatė. Visa tai menas atrodyt tikru!
2.
Pavargau 01:37
Aš pavargau eit pramintu keliu Ir nuo aplinkinių žvilgsnių smerkiančių. Puikiajame pasauly gal nebūčiau Epsilonas, Bet dabar tesu tik paprasčiausias balvonas. Batai jau pritrynė ant kulnų pūslių, Bet negaliu išnarplioti painių mazgų, Tenka grįžt namo, griūti į lovą Ir suprast kaip jaučiasi hikikomorai. Aš guliu rėkiu, nes jau nebegaliu Aaaaaaa! Argghhhhh! Urghhhhhh! Bhharrrrr! Aš pavargau Aš pavarga-au Aš pavargou, Labai užsipisau... Aš pavargau būt svetimu žmogum Ir meluoti tau, tau, tau, tau. Raištelius nusipjovęs, praeitį išspjovęs, Aš lieku sau! Garsiai rėkiu, Džiaugsmą jaučiu, Pats sau esu, nes visgi galiu, Galiu! Ghalių! Galiūūūū!, Galiooo! Skrrrrrt!
3.
Lūžusios rankos ir trūkę raiščiai, Mano galvoje švilpia vėjai. Tai puiki proga nemirt! Vėl aš gyvas jaučiuosi Ir vėl iš naujo asfaltą bučiuoju. Tai puiki proga nemirt! Nors dantis ir randus skaičiuoju, Lėkdamas nuo kalno nestoju. Tai puiki proga nemirt! Ir viskas tik dėl to, Jog vėjai galvoje man liepia: Riedėt arba mirt. Riedėk arba mirk! Rie-e-dėk arba mirk. Riedėk arba mirk! Lūžusios lentos, byrantys guoliai, Apsauginis rėkia: esat gandonai! Tai puiki proga nemirt! Kruvini, pavargę, purvini, Šypsomės atsispirdami. Tai puiki proga nemirt! Net nereikia kokso šnioti, Kad galėtum dievų galią jausti.
4.
Kartais aš abejoju Realybe ir tikrove, Per daug nesąmonių ir šūdų, Kad viskas vyktų iš tikrųjų. Per daug nežinomų dėmenų, Keistų skaičiavimo klaidų, Verčia mane mąstyti, Kad tai, ką laikau realybe Tėra košmaras kolektyvinis Tai – fikcija, sapnas, supistas akių dūmimas, Negali būti, jog šitas šūdas tikras. Bet jeigu aš klystu ir visa tai tiesa, Sustabdykite pasaulį, noriu išlipti, ble! Kvailas ir beprasmis, Kupinas keistų kontrastų, Man sunku suvokti protu Koks urodas šitą chuinią sugalvojo. Nes aš netikiu, kad žmonės Gali būti tokie šlykštūs, Nemąstantys, niokojantys, Teršiantys, pavydūs. Šio vaidinimo prasmės, Matyt, suvokti man nelemta. Ak, kaip laukiu tos dienos, Kai pavyks man atsimerkti, O kol kas bandau neapsivemti. Tai – fikcija, sapnas, supistas akių dūmimas, Negali būti, jog šitas šūdas tikras. Bet jeigu aš klystu ir visa tai tiesa, Sustabdykite pasaulį, noriu išlipti, ble! Pisau aš šitą šūdą, Galite prismeigt mane.
5.
Smegenyse psilocinas, Ilsisi serotoninas, Tiek daug visko nematyto, Gal tai net ir vėžį gydo? Dimetiltriptaminas Kelia klausimą esminį, Ar aš gyvas, ar numiręs, Ar tiesa tai, ar tik mitas? Suvokimo durys, Ar į veidą spjūvis? Suvokimo durys, Ar į veidą spjūvis? Rūgštusis lizergo lietus, Prisotina vaizduotę. Ar tai žemė, ar dangus? Kaip viskas dekonstruota. Medituodamas keliauju Po svetimas planetas. O gal iš tiesų esu Deguonies per mažai įkvėpęs?
6.
Pisu protą internete tūkstančiams pirktų žmonių Ir savo apgailėtiną, niekingą cinizmą skleidžiu. Apspangęs žinomumu iš žurnalo „Žmonės“ Grįžtu realybėn ir kavą geriu praskiestą skrepliu. O aš ir toliau sau girtas vaitoju, girtas vaitoju! Pardavęs savo nuomonę, gaunu saują pinigų Ir vaizduoju, jog esu šiuolaikinio gyvenimo guru. Bet guru turi problemų su gėrimais ir maistu, Mat juos nuolat pasitaiko šūdų, kiaušų ir skreplių. Snargiai, skrepliai, kiaušai ir šūdai! Snargiai, skrepliai, kiaušai ir šūdai! Snargiai, skrepliai, kiaušai ir šūdai! Snargiai, skrepliai, kiaušai ir šūdai! O aš ir toliau sau girtas vaitoju, girtas vaitoju! O aš ir toliau sau girtas vaitoju, girtas vaitoju! Sau girtas vaitojuuuUuUuU Uuuu aiajajaj…
7.
Xanax 02:15
Sizifą slegia baimė, kišenėj ieško Xanax’o, Net ir jo akmuo nebegali be Relanium’o. Ar mane pakars už tai, kad aš nenusisekęs? Budelis išsekęs po panikos atakos. Nachui šitą percepcinį kalėjimą, Kuriame kiekvienas suvokiamas kaip fail’as. Sunku išlaikyt balansą, Susiduriant su disonansais. Nepasaint to, kad esi niekam tikęs gnyda, Siūlom mes tau mąstyt pozityviai! Nachui šitą percepcinį kalėjimą, Kuriame kiekvienas suvokiamas kaip fail‘as.
8.
Man Pyzda 01:12
Iškišęs galvą iš kokono Atsidūriu panoptikone, Stebimas ir periamas Jei liftu nekeliamas. Teisus tik tai stebėtojas, Visų tiesų turėtojas. AAAA, tai tiesa! AAAA, man pyzda! Tai tiesa, kad aš nenusisekęs Ir stebėtojas dėl to apakęs, Įgaunu laisvę pasirinkti Ir iš kameros išlįsti. O aplink tiek įvairovės, Nematytosios vilionės, Jaučiuosi gyvas, nusisekęs Ir didžios skolos netekęs. Nėra teisus stebėtojas, Tik aš esu turėtojas. AAAA, netiesa! AAAA, kad man pyzda!

credits

released June 18, 2019

license

all rights reserved

tags

about

Tureto Sindromas Lithuania

contact / help

Contact Tureto Sindromas

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Tureto Sindromas, you may also like: