Tureto Sindromas

by Tureto Sindromas

/
  • Streaming + Download

    Purchasable with gift card

     

1.
Vaikystėje mane vadindavo nepraustaburniu, Nemandagiu, neišauklėtu vaiku. Bet tėvams sužinojus diagnozę Visi nustojo rodyti pirštu. Tureto sindromą aš turiu, Jus nachui netyčiom siunčiu, Lieku kaltas dėl Šitų genetinių klaidų. Mokykloje manęs vengdavo klasiokai, Sakydavo, kad aš - piktas ir žiaurus. O seneliai nuolat vesdavosi į bažnyčią, Net egzorcistas aplankydavo namus. Visada maniau, kad liksiu vienišas bedarbis, Visi pasimatymai baigdavos liūdnai, Bet radau kas tinka mano leksikoną, Juk vairuoti fūrą man tėra vieni juokai! PAŠOL NACHUI! DALBAJOB! KO TU KŪRVA ŽIŪRI?! ATSIPISK! ATSIPISK PISK ATSIPISK NUO MANĘS, BLEDYNA. // NACHUI BLET, ŠLIŪCHA JOBANA IŠ UKMERGĖS, ZAJEBALA BLET, EIK TU NACHUI.
2.
Dabar yra mada žmonėms žmonių nekęsti Ir už belenką kitam į gerklę kąsti, Papostinti feisbuke depresyvų paveiksliuką Ir toliau vaidinti visų nekenčiantį mulkį. Depresuoti mizantropai visi, visi! Laiko save geriausiais debilų apsupty! Nieko rimto neveikia, o tik pisa protą, Kad visi yra kvailiai ir gyvent nemoka! Kiekvienas žodis klausomas tūkstančio ausų, Kiekvienas žingsnis stebimas dar tiek pat akių, Tikrai nesvarbu, tai būsiu aš ar tu, Kiekvienas esam engiami vieni kitų.
3.
Girdėjau, kad tu nevalgai mėsos, Nesi homofobas ir neterši gamtos, Sakai NE rasizmui, netiki dievu, Seksistines idėjas apeini lanku. Visur važiuoji dviračiu, mašinos nevairuoji, Visų kasdienes problemas dažnai nuignoruoji, Nesijauti prastai dėl suplyšusių drabužių Ir neimi į galvą piktų aplinkinių žinučių. Nu ką jau iš tavęs tokio paimsi?! Klausai neaiškios muzikos, skaitai keistas knygas, Keliauji autostopu po neįprastas vietas, Neleidi veltui pinigų prabangiems dalykams - Geriau skaniai pavalgyt arba nusipirkti knygą. Nu ką jau iš tavęs tokio paimsi?! Nu ką jau paimsi? Nieko nepaimsi!
4.
Tave Degina 02:10
Tave degina iš lėto, Tave degina dėl griecho. Tave degina iš lėto, Tave degina dėl griecho. Mes atsidūrėme duobėje, Čia kontracepcija laikoma amoralia, Čia ląstelė turi daugiau teisių už tave, Čia gali būti sudegintas lauže. Sugriuvo civilizacijos pamatai, Mokslų netiki visi kuriuos matai, Gali ramiai sau miglą pūsti Ir naujoj bažnyčioj triūsti. Jokių skiepų, jokių vaistų, Jokių nelegalių šeimų, Nėra tamsaus gymio žmonių Ir visi turi po daug vaikų! Iš lėto! Dėl griecho! Iš lė-lė-lė-lė-lė-lėto! Dėl nuodėmės, nuodėmės, nuodėmės!
5.
6.
Kas Iš To? 01:47
Jeigu valgai mėsą, tai tu esi debilas. Praplautom smegenim, nevertas būti gimęs. Tu nekenti gyvūnų, tau nerūpi Žemės planeta, Viskas turi suktis tik tai aplink tave! Kas iš to? Kas iš to? Jeigu niekini kiekvieną, kuris geria karvės pieną? Jeigu tu veganas, tai esi paliegęs, liaunas, Tau trūksta baltymų bei visų kitų medžiagų. Tau trūksta baltymų! Tu negalėsi turėti vaikų! Iš kur gauni b12?! Stebuklas kaip tu dar gyvas! Greit pradėsi misti tik tai saulės šviesa Ir visiems teigsi, jog Žemė yra plokščia. Neskiepysi vaikų net jeigu jų turėsi, Folijos kepurę ant galvos mūvėsi. Kas iš to? Kas iš to? Jeigu niekini kiekvieną, kuris geria sojų pieną?
7.
Ei, atsisuk ir atsimerk, Pažvelk man į akis Ir pasakyk ką tu regi Pro uždaras duris. Ar tikrai verta tikėti likimu? Nemąstyti, o grąžyti rankas į šalis? Ar tikrai verta tikėti likimuUuUuU. Kur tavo dievas? Kur tavo mielas dievas? Kur tavo dievas? Kur tavo dievas, mielas? Sustok, paklausk savęs: Ar tu tikrai teisus? Kad viskas nulemta iš anksto? Nulemta dievu. Ar tikrai verta tikėti likimu? Nemąstyti, o grąžyti rankas į šalis? Ar tikrai verta tikėti likimuUuUuU. Kur tavo dievas? Kur tavo mielas dievas? Kur tavo dievas? Kur tavo dievas, mielas? Ar tikrai verta, ar tikrai verta, Ar tikrai verta tikėti, tikėti, tikėti, tikėti juo?
8.
Šitas gabalas bus apie tiesą, Nemelagingą ir ne šviesią, Pasiskųsiu kaip viskas blogai Ir nuo to pradės žydėti kiemai. Viskas prasidėjo dar mokyklos suole, Kai iš matematikos gaudavau kuolą, Kaltas buvo mokytojas ir sistema, O ne mano praleista pamoka. Ar aš kaltas?! Aš - nekaltas! Kalta ji - Supista sistema! Cigės ir alus dar tam pačiam suole, Tarp pamokų papešdavau su Olia, Štai ta laisvė, kova už ją, Kai tuo tarpu mus žlugdo sistema. Todėl gana miglotai atsimenu metus Kai turėjau laikyt egzaminus, Bet buvo tikrai sunku Parašyt visus mokėtus dalykus. Ar aš kaltas?! Aš - nekaltas! Kalta ji - Supista sistema! Ar aš kaltas?! KALTAS!

credits

released July 24, 2017

license

all rights reserved

tags

about

Tureto Sindromas Lithuania

contact / help

Contact Tureto Sindromas

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Tureto Sindromas, you may also like: